2020-2021 оқу жылына колледжге оқуға түскен талапкерлердің қабылдау бұйрығы, аттестат бойынша балл қорытынды көрсеткіші

Қабылдау бұйрығы 2020 жыл

№1 хаттамаға  қосымша

2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 9 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің ВЕДОМОСТІ

 1115000 Өндірістердегі электромеханикалық жабдықтар

111504 2 Электр жабдықтарын жөндейтін және қызмет көрсететін  электромонтер

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурстық балы Білім туралы құжаттың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Алгебра Физика
1 Әлжан Рамазан Мұратбайұлы 17.10.2005 051017500166 5 4 4 4,3 4,1 өтті
2 Қалжігітов Бейбіт  Талғатұлы 22.09.2004 040922500230 4 4 4 4 4,1 өтті
3 Зейнуллаев Ринат Ғаниұлы 02.12.2004 041202501039 4 4 4 4 3,9 өтті
4 Асқаров Нұрдос Асқарұлы 22.07.2004 040722501797 4 4 3 3,6 3,8 өтті
5 Жұмабекұлы Заңғар 01.12.2004 041201501777 4 4 3 3,6 3,7 өтті
6 Мұхамбетұлы  Сәбит 28.07.2005 050728501741 4 3 3 3,3 3,7 өтті
7 Қасымхан Ардақ Мырзаханұлы 13.02.2005 050213500129 3 3 4 3,3 3,6 өтті
8 Төленов Бауыржан Маратұлы 19.01.2005 050119501067 3 3 3 3 3,4 өтті
9 Березов Георгий Александрович 03.07.2004 040703500208 3 3 3 3 3,4 өтті
10 Мұхамедқалиев Нұрлыбек Мейрамбайұлы 17.05.2005 050517501447 3 3 3 3 3,3 өтті
11 Кульнев Денис Васильевич 10.07.2005 050710501476 3 3 3 3 3,3 өтті
12 Сайрамбай Ұлан Абзалұлы 10.12.2004 041210500212 3 3 3 3 3,2 өтті
13 Андронов Сергей Андреевич 08.03.2005 050308501748 3 3 3 3 3,2 өтті
14 Қылышбаев Ақтілек Берікұлы 07.12.2004 041207501076 3 3 3 3 3,2 өтті
15 Құдайбергенов Наурызбек Жақсылықұлы 20.03.2005 050320501199 3 3 3 3 3,2 өтті
16 Брольд Сергей Александрович 24.02.2005 050224501335 3 3 3 3 3,2 өтті
17 Қалтаев Ердәулет Ержанұлы 20.03.2005 050320500180 3 3 3 3 3,2 өтті
18 Құдайбергенов Бақтияр Әбдіманапұлы 08.02.2005 050208500141 3 3 3 3 3,2 өтті
19 Байдүйсен  Бақдәулет Қуанышұлы 19.01.2005 050119501156 3 3 3 3 3,2 өтті
20 Батыр Диас Манасұлы 23.04.2005 050423500091 3 3 3 3 3,2 өтті
21 Секен Елнар Нұрғалиұлы 12.01.2005 050112500144 3 3 3 3 3,1 өтті
22 Сұлтанбеков Елнұр Қанатұлы 05.08.2005 050805500404 3 3 3 3 3,1 өтті
23 Тұрсынов Ақылбек Бахытжанұлы 22.11.2004 041122501173 3 3 3 3 3,1 өтті
24 Мектеген Нұрбол Алмасбекұлы 27.11.2004 041127500787 3 3 3 3 3,1 өтті
25 Сексенбай Арнұр Мейрбекұлы 13.09.2004 040913601820 3 3 3 3 3,1 өтті

№1 хаттамаға  қосымша

2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 9 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің ВЕДОМОСТІ

1504000 Ферма шаруашылығы

150406 2 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинисі

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурстық балы Білім туралы құжат- тың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Биология Химия
1 Кудияров Нұрмұхасан Нұрланұлы 14.05.2005 050514500758 4 4 3 3,6 3,7 өтті
2 Молдабек Диас Шахмарданұлы 21.04.2005 050421500972 3 4 3 3,3 3,7 өтті
3 Абыт Нұрасыл Жаснұрұлы 12.05.2005 050512500590 4 4 4 4 3,7 өтті
4 Спанов Расул Бақытұлы 29.04.2005 050429501617 4 4 3 3,6 3.7 өтті
5 Серік Нұрсұлтан Рамазанұлы 06.07.2005 050706500159 3 4 4 3,6 3,5 өтті
6 Сапарбек Нұрсұлтан Бауыржанұлы 23.06.2005 050623501611 3 4 3 3,3 3,4 өтті
7 Алтынбекұлы Бексұлтан 26.08.2005 050826500677 3 4 3 3,3 3,4 өтті
8 Маханбет Серікболсын  Бүркітұлы 07.04.2005 050207500364 3 3 3 3 3,3 өтті
9 Бекпембетов Бақытжан Ускенбайұлы 26.12.2004 041226501008 3 3 3 3 3,3 өтті
10 Жантөреев Нұрлыхан Ағайдарұлы 19.01.2005 050119501384 3 3 3 3 3,3 өтті
11 Муят Мұрат Жамбылұлы 27.10.2004 041027501147 3 3 3 3 3,3 өтті
12 Әзихан Айбол Маратұлы 26.05.2005 050526500140 3 3 3 3 3,3 өтті
13 Сүйінғараев Сағынбек Қуанышбайұлы 30.04.2005 050430501622 3 3 3 3 3,3 өтті
14 Уашбеков Айбол Өмірханұлы 25.07.2005 050725500152 3 3 3 3 3,3 өтті
15 Алмасбекұлы  Рахымжан 11.06.2004 040611500150 3 3 3 3 3,3 өтті
16 Жақсылықұлы Мақсат 29.12.2004 041229500147 3 3 3 3 3,2 өтті
17 Әтенбек Нұрмұхамед Тұрсынбекұлы 16.07.2005 050716500153 3 3 3 3 3,2 өтті
18 Әбілкасымұлы Медғатқасым 02.06.2004 040602501477 4 3 3 3,3 3,2 өтті
19 Балғабай Саят Болатұлы 25.10.2005 051025501287 4 3 3 3,3 3,2 өтті
20 Ертаев Бақдәулет Ержанұлы 17.12.2004 041217500121 3 3 3 3 3,1 өтті
21 Қадырбек Нұрлан Алматұлы 24.11.2004 041124500176 3 3 3 3 3,1 өтті
22 Медетбеков Мәлік Құрманбекұлы 21.08.2005 050821500194 3 3 3 3 3,1 өтті
23 Нарыбаев Мұханбет Мұсағалиұлы 14.01.2005 050114501466 3 3 3 3 3,1 өтті
24 Қуат Саят Жорабекұлы 21.06.2005 050621500107 3 3 3 3 3,1 өтті
25 Сатбек Ерасыл Айдосұлы 01.04.2005 050401500498 3 3 3 3 3 өтті

№1 хаттамаға  қосымша

2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 9 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес

міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің ВЕДОМОСТІ

0706000 Кен орындарындағы пайдалы қазбаларды ашық қазу

070605 2 Сығымдағыш қондырғының машинисі

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурс-

тық балы

Білім туралы құжат- тың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Алгебра Физика
1 Әбілханұлы Рамазан 05.11.2004 041105501408 5 5 4 4,6 4,3 өтті
2 Тахиров Байболат  Талғатұлы 17.08.2005 050817501349 4 4 4 4 4,1 өтті
3 Сайпырхан Дарын Мұханұлы 08.06.2005 050608501789 4 3 4 3,6 4 өтті
4 Рустемов Азамат 04.03.2005 050304500193 4 3 3 3,3 3,9 өтті
5 Жанайдаров  Әльфараби  Ерұланұлы 20.11.2004 041120500500 4 3 3 3,3 3,8 өтті
6 Мұхамеджан  Ислам  Ерәліұлы 29.11.2004 011129500980 4 4 4 4 3,6 өтті
7 Мәлік Бауыржан  Бақытжанұлы 09.07.2005 050709501748 3 3 3 3 3,6 өтті
8 Әбдіқадіров Қуат Ерланұлы 11.02.2005 050211500138 4 4 4 4 3,6 өтті
9 Копалади Николай Сергеевич 31.01.2005 050131500113 3 3 3 3 3,6 өтті
10 Тұраров Нұржігіт Ермекұлы 09.02.2005 050209500286 3 3 3 3 3,8 өтті
11 Тен Дмитрий Геннадьевич 23.04.2005 050423500221 3 3 3 3 3,5 өтті
12 Оразов Нұрбек  Пайзылдаұлы 19.02.2005 050219500994 3 4 3 3,3 3,3 өтті
13 Махмутов Рамазан  Жақыпұлы 17.11.2004 041117500455 3 3 3 3 3,2 өтті
14 Смайлов Бақдәулет Оразбайұлы 21.07.2004 040721501355 3 3 3 3 3,2 өтті
15 Мүсіркепов Нұртілек Сәкенұы 25,11,2004 041125501192 3 3 3 3 3,1 өтті
16 Югай Дамир 16.12.2004 041216500176 3 3 3 3 3,1 өтті
17 Күзембай Базарбай Нұрғалиұлы 21.11.2004 041121500308 3 3 3 3 3,1 өтті
18 Бектөре Дидар Қанатұлы 01.01.2005 050101502592 3 3 3 3 3,1 өтті
19 Әлменов Нұрдәулет Беркінбайұлы 27.06.2005 050627501772 3 3 3 3 3 өтті
20 Қуанышбаев Диас Жаңабекұлы 12.04.2004 040412500169 3 3 3 3 3 өтті
21 Жанболатов Ғазиз Мейрамұлы 12.09.2004 040912501145 3 3 3 3 3 өтті
22 Мәлік Жасұлан Шалқарұлы 17.05.2005 050517500875 3 3 3 3 3 өтті
23 Ибаділда Сабыржан Сәбитұлы 29.12.2004 041229501076 3 3 3 3 3 өтті
24 Насыров  Мұхтар  Қуатұлы 02.01.2005 050102501153 3 3 3 3 3 өтті
25 Базарбекұлы Жайдар 13.06.2005 050613500133 3 3 3 3 3 өтті

 №1 хаттамаға  қосымша

2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 9 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің ВЕДОМОСТІ

0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру

050802 2 Кондитер

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурс- тық балы Білім туралы құжат- тың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Алгебра биология
1 Божбанбай Ұлан Болатұлы 20.01.2005 050120501776 4        4 4 4 4 өтті
2 Тұрлыбек Қарлығаш Қуанышбекқызы 25.05.2005 050525601774 4 3 4 3,6 3,9 өтті
3 Мырзаханова Толқын Талғатқызы 01.06.2005 050601601241 4 3 3 3,3 3.7 өтті
4 Алтынбекова Ұлдана Айбекқызы 07.07.2005 050707600180 3 3 4 3,3 3,7 өтті
5 Когай Александр Александрович 21.06.2005 050621500256 4 3 4 3,6 3,7 өтті
6 Әбдуалиева Жазира Рысбайқызы 01.08.2005 050801600161 3 3 4 3,3 3,5 өтті
7 Нышанбаев Рамазан Нұрғалиұлы 28.10.2004 041028500194 4 3 3 3,3 3,5 өтті
8 Алпысбаева Нұрбала Алпамысқызы 03.12.2004 041203600092 3 3 3 3 3,4 өтті
9 Аманжол Аружан Қалдыбайқызы 12.05.2004 040512600218 3 3 3 3 3.3 өтті
10 Сайдәлі  Бағлан Айдосұлы 21.02.2005 050221500172 4 3 3 3,3 3,3 өтті
11 Шағдарова Іңкәр Ерболатқызы 30.12.2004 041230600139 4 3 3 3,3 3,3 өтті
12 Арыстанбекқызы Ақерке 15.11.2004 041115600788 3 3 3 3 3,2 өтті
13 Манап Аида Бақтиярқызы 16.05.2005 050516600093 3 3 3 3 3,2 өтті
14 Есенқұлова Жанерке Балтабайқызы 30.08.2005 050830601673 3 3 3 3 3,1 өтті
15 Базаралы  Әділет Жаңалықұлы 08.10.2003 031008501345 3 3 3 3 3,1 өтті
16 Бердібекұлы Бақдәулет 20.05.2005 050520500217 3 3 3 3 3,1 өтті
17 Сейданов Бағдәулет Ерланұлы 22.10.2004 041022500230 3 3 3 3 3 өтті
18 Бағдатұлы Қуат 02.04.2005 050402500156 3 3 3 3 3 өтті
19 Аралбаев Шыңғысхан  Ерланұлы 08.07.2005 050708500269 3 3 3 3 3 өтті
20 Бердияров Нұрдаулет Серқұлұлы 27.10.2004 041010501124 3 3 3 3 3 өтті
21 Жарылқапов Ерасыл Ғалымжанұлы 22.07.2005 050722500285 3 3 3 3 3 өтті
22 Мейрбек Ақжол Мануарұлы 08.10.2004 041008501490 3 3 3 3 3 өтті
23 Шәріпов Нұркелді Бағдатұлы 19.09.2004 040919500859 3 3 3 3 3 өтті
24 Шаймерденов Ерқанат Мұратұлы 16.04.2004 040416501069 3 3 3 3 3 өтті
25 Сейлханов Беибарыс Нұрлыбекұлы 04.07.2005 050704500138 3 3 3 3 3 өтті

 

№1 хаттамаға  қосымша

 2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 11 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің ВЕДОМОСТІ

1114000 Дәнекерлеу  ісі

111404 2 Электр газыбен дәнекерлеуші

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурс-тық балы Білім туралы құжат- тың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Алгебра Информа-

тика

1 Жүрсін Маржан Серікбайқызы 14,10,1999 991014401315 5 4 4 4,3 4,8 өтті
2 Әльшеров Қанат Полатұлы 04.06.1994 940604301007 4 4 4 3 4,6 өтті
3 Тұрысбеков Думан Жорабекұлы 29.06.2000 000629501219 4 4 4 3 4,4 өтті
4 Өтегенов Айдар Мақсатұлы 28.02.1995 950228300881 4 4 4 3 4,4 өтті
5 Батырханов  Шыңғысхан  Бектасұлы 10.09.2000 000910500743 4 4 4 3 4,1 өтті
6 Сайпырхан Мейірлан Ғалымұлы 01.12.2001 011201501028 4 4 4 3 4,1 өтті
7 Сұлтанов Саят Нұрланұлы 22.02.2001 010222500785 5 3 3 3,6 4,1 өтті
8 Қожаев Дулат Бердісағатұлы 26.02.2001 010226500826 5 4 4 4,3 4,1 өтті
9 Серік Нұрдаулет Рамазанұлы 26.06.2002 020626500179 5 4 4 4,3 4,1 өтті
10 Өмірханов Бағлан Талғатұлы 10.07.1992 920710300567 5 4 4 4,3 4,1 өтті
11 Төлегенов Нұрболат Базарбайұлы 02.06.2002 020602500138 4 4 4 3 4 өтті
12 Қуандық Абылайхан Сейдилдаханұлы 11.10.2002 021011501007 4 4 4 3 4 өтті
13 Әбсатов Мағжан Ералыұлы 24.03.2001 010324500670 5 4 4 4,3 4 өтті
14 Серікбаев Ердәулет Ерманұлы 02.07.2002 020702500250 5 4 4 4,3 4 өтті
15 Қошқаров Абылайхан Сырлыбайұлы 27.06.2001 010627500182 5 3 3 3,6 4 өтті
16 Аманбаев Сержан Біржанұлы 16.12.1997 971216301145 4 4 4 3 4 өтті
17 Құрманбекұлы Ержан 27.02.1994 940227301692 4 4 4 3 4 өтті
18 Тұрсынбаев Бақдәулет Мұхамедиярұлы 25.12.1997 971225300661 4 4 4 3 4 өтті
19 Тұрман Ермахан Оралжанұлы 03.12.2001 011203500764 5 3 3 3,6 3,5 өтті
20 Құдайберген Олжас Бейбітұлы 15.09.2001 010915500772 5 4 4 4,3 3,5 өтті
21 Батырбеков Бауыржан  Қуанышұлы 17.09.2002 020917500814 4 4 4 3 3,4 өтті
22 Дүрман  Ақжол  Бақытжанұлы 24.06.2002 020624501146 5 4 4 4,3 3,3 өтті
23 Базарбек  Қайырбек Манарбекұлы 04.09.2002 020904500145 5 3 3 3,6 3,1 өтті
24 Қожамжаров Досымжан Досжанұлы 06.08.2003 030806500238 4 4 4 3 3,2 өтті
25 Тұрғанбай Тұрлыхан Сәкенұлы 10.08.2001 010810501432 3 3 3 3 3 өтті

№2 хаттамаға  қосымша

 

2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 9 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес

міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің

ВЕДОМОСТІ

 

1114000 Дәнекерлеу  ісі

111404 2 Электр газыбен дәнекерлеуші

 

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурс-

тық балы

Білім туралы құжаттың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Алгебра Физика
1 Сарыбаев Ержан Қадырбекұлы 03.08.2004 040803500927 4 3 3 3,3 3,8 өтті
2 Смағұлов Мақсат Өсербайұлы 11.01.2005 050111501003 3 4 4 3,6 3,8 өтті
3 Нұрмахан Мадияр Жеңісұлы 26.07.2005 050726500158 3 3 3 3 3,5 өтті
4 Асылханұлы Ислам 12.07.2005 050712501685 3 3 3 3 3,3 өтті
5 Нағызханұлы Нұрдаулет 18.04.2005 050418501141 3 3 3 3 3,3 өтті
6 Тәжіханов Рамазан Шынболатұлы 10.06.2005 050610500414 4 3 3 3,3 3,3 өтті
7 Үсенов Наурызбай Нұржанұлы 24.03.2005 050324500251 4 3 3 3,3 3,3 өтті
8 Қалдыбаев Ерасыл Сьезбекұлы 20.12.2004 041220500297 3 3 3 3 3,2 өтті
9 Нағызханұлы Бақдаулет 18.04.2005 050418501151 3 3 3 3 3,2 өтті
10 Зейнуллаев Нұрдос Суюндикұлы 17.12.2004 041217500706 3 3 3 3 3,1 өтті
11 Құралбаев Дарын  Ерболұлы 17.03.2005 050317501310 3 3 3 3 3,1 өтті
12 Талғатұлы Бекзат 18.10.2004 041018500972 3 3 3 3 3,1 өтті
13 Әлмағанбет Шерхан Әбілдаханұлы 24.05.2005 050524501930 3 3 3 3 3 өтті
14 Әлтайбек Сабыр Ғалымұлы 17.06.2005 050617501639 3 3 3 3 3 өтті
15 Бекзатұлы Азат 31.03.2005 050331501248 3 3 3 3 3 өтті
16 Борамбай Ернұр Жантөреұлы 19.08.2005 050819501984 3 3 3 3 3 өтті
17 Жақсылық Ерсұлтан Серікұлы 12.08.2005 050812500185 3 3 3 3 3 өтті
18 Зейнулла Дамир Бағланұлы 20.10.2004 041020501515 3 3 3 3 3 өтті
19 Малик Арыстан Дастанұлы 08.10.2004 041008501897 3 3 3 3 3 өтті
20 Сапарбек Бексұлтан Нұржанұлы 30.05.2005 050530500162 3 3 3 3 3 өтті

 

 

 

 

 

 

 

 

№2 хаттамаға  қосымша

 

2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 9 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес

міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің

ВЕДОМОСТІ

 

1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

121106 2 Тігінші

 

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурстық балы Білім туралы құжат- тың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Алгебра Физика
1 Ілияс Ұлжан Нұржанқызы 26.02.2005 050226600863 4 4 4 4 4.2 өтті
2 Кенжәлиева Гүлсезім Асанқызы 20.04.2004 041020600187 4 4 4 4 4,1 өтті
3 Балтаханқызы Шакизат 16.05.2005 050516600826 4 4 4 4 4.1 өтті
4 Нышанбай Гауһар Батырханқызы 14.06.2005 050614600908 4 4 4 4 4.1 өтті
5 Сұлтанова Ұлдана Серікқызы 21.06.2006 050621601388 4 3 4 3,6 3,9 өтті
6 Байтұрсынова Қарақат Нұрланқызы 07.06.2005 050607600147 4 3 3 3,3 3,8 өтті
7 Абдрахманова Шынар Ибрагимқызы 26.06.2003 030626600970 4 4 3 3,6 3,7 өтті
8 Серікова Айгерім Сәкенқызы 30.04.2005 050430601054 4 3 3 3,3 3,5 өтті
9 Жағыпарқызы Мөлдір 03.07.2005 050703600486 4 3 3 3,3 3,4 өтті
10 Әбсатова Наргиз Жанжігітқызы 19.03.2005 050319600250 3 3 3 3 3.3 өтті
11 Иманғалиқызы  Нұрай 17.09.2004 040917600100 3 3 3 3 3,3 өтті
12 Мырзабайқызы Назым 25.07.2005 050725600139 3 3 3 3 3,3 өтті
13 Нұржанова Аружан 25.02.2005 050225600110 3 3 3 3 3,2 өтті
14 Жанайдар Динара Мінайдарқызы 26.07.2005 050726601492 3 3 3 3 3,1 өтті
15 Мыңбаева Сымбат Данабекқызы 27.01.2005 050127600811 3 3 3 3 3,1 өтті
16 Орынбасарова Ақтолқын Рүстемқызы 17.08.2004 040817601701 3 3 3 3 3,1 өтті
17 Рамантаева Нұрсила Досболқызы 03.08.2005 050803601755 3 3 3 3 3,1 өтті
18 Файзуллаева Әсел Талғатқызы 04.02.2005 050204600166 3 3 3 3 3,1 өтті
19 Орынбасарова Айғаным Төреханқызы 15.10.2004 041015601792 3 3 3 3 3,1 өтті
20 Юсупова Ұлған Өркенбайқызы 15.11.2004 041115601508 3 3 3 3 3 өтті

 

 

 

 

 

№2 хаттамаға  қосымша

 

2020-2021 оқу жылына  орта мектептің 11 сыныбын бітірген  талапкерлердің  білім туралы құжатқа сәйкес

міндетті және бейінді пәндердің  жиынтық балының нәтижелерінің

ВЕДОМОСТІ

 

0706000 Кен орындарындағы пайдалы қазбаларды ашық қазу

070608 2 Ұсату қондырғыларының машинисты

 

р/с Талапкерлердің                                 аты-жөні Туған күні,айы,жылы ЖСН Қазақ тілі немесе орыс тілі Бейіндік пән атауы Орташа конкурс-тық балы Білім туралы құжат- тың орташа балы Қорытынды

өтті/өтпеді

Алгебра Физика
1 Абдулхаким Бағлан Төребекұлы 12.07.1997 930712300837 4 4 4 3 4,1 өтті
2 Алтынбайқызы Диана 23.04.2003 030423601042 4 4 4 3 4,1 өтті
3 Ахайбекова Айнұр 07.07.1992 920707402107 4 4 4 3 4,1 өтті
4 Әмзеев Данабек Асыланұлы 05.09.2001 010905501340 4 4 4 3 4,1 өтті
5 Балтабай Наурыз  Оразәліұлы 28.03.1996 960328300409 3 3 4 3,3 4,2 өтті
6 Бектұрсын Сымбат Сәбитқызы 19.07.2003 030719600122 4 4 4 3 3,6 өтті
7 Битан Ернар Абдуалиұлы 29.05.1993 930529301928 4 4 4 3 4,1 өтті
8 Джумат Бақдаулет Мақсатұлы 19.04.1993 930419300292 4 3 3 3,3 3,4 өтті
9 Есенбай Айбын Мейірбекұлы 12.06.2002 020612500529 4 3 3 3,3 3,4 өтті
10 Жұматай Әділбек Сәрсенбайұлы 23.04.1999 990423301449 4 4 4 3 3,6 өтті
11 Көлбай Ермек Сейтбекұлы 02.07.1997 970702301461 4 3 3 3,3 3,4 өтті
12 Қуанышов Ерсұлтан Әбсаттарұлы 08.12.2002 021208500119 4 3 3 3,3 3,4 өтті
13 Медет Қайыржан Ерназарұлы 25.09.1998 980925301862 4 3 3 3,3 3,4 өтті
14 Мырзалиев Дулат Талғатұлы 16.07.2002 020716501344 4 3 3 3,3 3,4 өтті
15 Сопбеков Дархан Жалғасбекұлы 24.05.1997 970524300852 4 3 3 3,3 3,4 өтті
16 Тахиров Жанболат Қайратұлы 19.06.1998 980619300901 4 3 3 3,3 3,4 өтті
17 Тлеубаев Қанат Алмасұлы 18.10.2000 001018500241 3 3 3 3,3 3,3 өтті
18 Төреханова Дильназ  Қайратқызы 22.11.2002 021122600138 3 3 3 3,3 3,3 өтті
19 Төлеев Азамат Талғатұлы 16.11.2000 001116500978 3 3 3 3,3 3,3 өтті
20 Нұрлан Бексұлтан Нұрланұлы 09.02.1998 980209301215 4 4 4 3 4 өтті